Ферстапен: Идиотите сакаат да ја уништат Ф1

Тркачкиот ас на Ред бул, Макс Ферстапен ги обвини стјуардите во Формула 1 дека го „убиваат“ спортот, повикувајќи ги фановите … Продолжи со читање Ферстапен: Идиотите сакаат да ја уништат Ф1