Флерш имала „ангел чувар на рамото“ за да го преживее хоророт во Макау (видео)

Тинејџерката Софија Флерш, возач во Формула 3 шампионатот, имала „ангел чувар на рамото“ за да го преживее страотниот инцидент на … Продолжи со читање Флерш имала „ангел чувар на рамото“ за да го преживее хоророт во Макау (видео)