Ле Парисиен: Шумахер префрлен во болница во Париз

Седумкратниот светски шампион во Формула 1, Михаел Шумахер, кој пет години се лекува од тешките повреди на главата со кои … Продолжи со читање Ле Парисиен: Шумахер префрлен во болница во Париз