Дембеле и Гризман се извинија и тврдат дека не се расисти

Француските репрезентативци и соиграчи од Барселона, Антоан Гризман и Усман Дембеле тврдат дека не се расисти откако во нивната татковина … Продолжи со читање Дембеле и Гризман се извинија и тврдат дека не се расисти