ФЦ Копенхаген „скапо им ја продаде кожата“ на „ѓаволите“, по 120 минути

Повеќе од 120 минути фудбал во Келн, силите во четвртфиналето од ЛЕ ги одмерија Манчестер Јунајтед и ФЦ Копенхаген. За … Продолжи со читање ФЦ Копенхаген „скапо им ја продаде кожата“ на „ѓаволите“, по 120 минути