Флик го брани Кимих: Тој не е антиваксер

Германскиот селектор Ханси Флик застана во одбрана на ѕвездата на Баерн Минхен, Џошуа Кимих, повикувајќи го за репрезентативните обврски во … Продолжи со читање Флик го брани Кимих: Тој не е антиваксер