Јунајтед го имаат „пикирано“ Клајверт јуниор

Манчестер јунајтед се во напредната фаза на преговори за трансфер на Јустин Клајверт од Ајакс, 18-годишниот син на легендата на … Продолжи со читање Јунајтед го имаат „пикирано“ Клајверт јуниор