Линделоф вреди 35 милиони евра? Навистина?

Шансата на Виктор Линделоф да импресионира во првиот меч во Премиер лигата тргна многу наопаку во саботата, по што коментарите … Продолжи со читање Линделоф вреди 35 милиони евра? Навистина?