Може на Јуве не му оди, но Георгина ја освојува Италија

Додека Кристијано Роналдо се обидува (и не му успева) да го „крене“ Јувентус на табелата во Серија А, неговата партнерка … Продолжи со читање Може на Јуве не му оди, но Георгина ја освојува Италија