Мурињо тврди дека е „смирен“ со Касилјас

Иако имаа многу бурни односи во Реал Мадрид, Жозе Мурињо тврди дека односите со Икер Касилјас се „поправени“ откако легендарниот … Продолжи со читање Мурињо тврди дека е „смирен“ со Касилјас