Ренџерс и Камара бараат исфрлање на Славија Прага од Лига Европа!

Претставниците на фудбалерот на Глазгов Ренџерс, Глен Камара, бараат фудбалерот на Славија Прага, Ондреј Кудела да добие едногодишна суспензија, а … Продолжи со читање Ренџерс и Камара бараат исфрлање на Славија Прага од Лига Европа!