Се „појави“ видео од Роналдо со Американката која го обвинува за силување (видео)

По многу шпекулации, британскиот таблоид „Сан“ објави видео на кое се гледа Американката Катрин Мајорга, која го обвинува Кристијано Роналдо дека ја силувал во 2009 година, како се забавува со португалската ѕвезда во клубот „Син сити“ во Лас Вегас. 34-годишната поранешна учителка девет години по инцидентот проговори за силувањето кое се случило во хотелот „Палмс … Продолжи со читање Се „појави“ видео од Роналдо со Американката која го обвинува за силување (видео)