Скандал ја тресе Шпанија – снимките докажуваат дека имало „местенка“ Валјадолид-Валенсија

Седум фудбалери на Реал Валјадолид биле „купени“ за да го загубат последниот меч од сезоната против Валенсија, јавува шпанскиот весник … Продолжи со читање Скандал ја тресе Шпанија – снимките докажуваат дека имало „местенка“ Валјадолид-Валенсија