„Велат дека Рој Кин бил опасен, а тој се плашаше од Фергусон“

Мајка Ричардс, поранешен англиски репрезентативец, во подкастот на Гери Линекер и Алан Ширер говорел за поранешниот капитен на Манчестер јунајтед, … Продолжи со читање „Велат дека Рој Кин бил опасен, а тој се плашаше од Фергусон“