Зидан бесен што мечот со Осасуна воопшто се одигра: Тоа не беше фудбал

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан беше бесен на Ла лига што лигата реши да се одигра мечот со Осасуна … Продолжи со читање Зидан бесен што мечот со Осасуна воопшто се одигра: Тоа не беше фудбал