Златан во домашни проблеми – ја изневерил сопругата со Дилета Леота?

Фудбалерот на Милан, Златан Ибрахимовиќ е главна тема во италијанските медиуми денеска. Голем број локални портали ја пренесоа веста дека … Продолжи со читање Златан во домашни проблеми – ја изневерил сопругата со Дилета Леота?