Трагедија во Белград – почина кошаркарот на Звезда, Мајкл Оџо

Нигерискиот центар на Црвена звезда, Мајкл Оџо почина во Белград на само 27 години, откако имал срцев удар на индивидуален … Продолжи со читање Трагедија во Белград – почина кошаркарот на Звезда, Мајкл Оџо