Кирјос ликува што Ѓоковиќ и Иванишевиќ се позитивни на Ковид 19 (фото)

Австралискиот тенисер, Ник Кирјос обожува да фрла „отровни стрели“ на сметка на Новак Ѓоковиќ. Контроверзниот тенисер беше меѓу првите кои … Продолжи со читање Кирјос ликува што Ѓоковиќ и Иванишевиќ се позитивни на Ковид 19 (фото)