Кирјос: Ѓоковиќ е будала

Контоверзниот австралиски тенисер Ник Кирјос на социјалните мрежи повторно го нападна Новак Ѓоковиќ. Очите на тенискиот свет се верени во … Продолжи со читање Кирјос: Ѓоковиќ е будала