Поветкин двапати се крена, за брутално да го нокаутира Вајт

Русинот Александер Поветкин повторно се промовираше во кандидат за титулата во тешка категорија, откако двапати стануваше од подот за да … Продолжи со читање Поветкин двапати се крена, за брутално да го нокаутира Вајт