ЗОИ: Јамајка остана без тренер, но и без боб санката!

Дебито на женскиот јамајчански тим во боб-санкање на Олимпијадата во Пјонгчанг е неизвесно откако нивниот тренер, Сандра Киријасис си замина … Продолжи со читање ЗОИ: Јамајка остана без тренер, но и без боб санката!