Јунајтед го бараат голманот на Фенербахче, Бајиндир

Манчестер јунајтед преговараат со Фенербахче за трансфер на турскиот голман Алтај Бајиндир за 6 милиони фунти, за да биде главна …

Јунајтед го бараат голманот на Фенербахче, Бајиндир Прочитај повеќе