Top Sport

Анастасија Севастова

Севастова со лекција за шампионката Стивенс

Летонката Анастасија Севастова имаше слатка одмазда против шампионката од САД опен, Слоун Стивенс за минатогодишниот пораз во четврт-финалето, победувајќи ја …

Севастова со лекција за шампионката Стивенс Прочитај повеќе

Scroll to Top