Фавили со два гола го „собори“ Баерн (видео)

Кристијано Роналдо ќе има „конкуренција“ во нападот на Јувентус, откако младиот Андреа Фавили постигна два гола за 2:0 победа на …

Фавили со два гола го „собори“ Баерн (видео) Прочитај повеќе