Top Sport

Антони

Антони не се враќа во Манчестер јунајтед додека не се расчистат обвинувањата за насилство

Антони нема да се врати во тимот на Манчестер јунајтед додека не се расчистат обвинувањата од неговата поранешна девојка Габриела …

Антони не се враќа во Манчестер јунајтед додека не се расчистат обвинувањата за насилство Прочитај повеќе

Поранешната девојка на Антони го обвинува дека ја тепал поради љубомората кон Нејмар

Габриела Каваљин, поранешната девојка на ѕвездата на Манчестер јунајтед, Антони тврди дека нејзиното поранешно момче било бесно поради тоа што …

Поранешната девојка на Антони го обвинува дека ја тепал поради љубомората кон Нејмар Прочитај повеќе

Антони вели дека не е насилник, по обвинувањата од поранешната партнерка

Фудбалерот на Манчестер јунајте, Антони преку социјалните мрежи порача дека е „лажно обвинет“ за домашно насилство од поранешната девојка, Габриела …

Антони вели дека не е насилник, по обвинувањата од поранешната партнерка Прочитај повеќе

Вториот најскап играч на Јунајтед обвинет за насилство

Инфлуенсерката Габриела Кавалин го обвини фудбалерот на Манчестер јунајтед, Антони (23) за насилство. Во интервју за бразилската телевизија „Рекорд“, Кавалин …

Вториот најскап играч на Јунајтед обвинет за насилство Прочитај повеќе

Тен Хаг има огромна доверба во скапото засилување: Антони знае да „убива“ на терен

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг му постави предизвик на своето најскапо засилување, бразилското крило Антони да го подобри …

Тен Хаг има огромна доверба во скапото засилување: Антони знае да „убива“ на терен Прочитај повеќе

Scroll to Top