Роналдо го избрка тренерот? Ал-Наср го сменија Гарсија со Јеличиќ

Саудискиот клуб Ал-Наср го потври заминувањето на францускиот тренер Руди Гарсија, еден ден откако шпекулациите велеа дека постои конфликт со …

Роналдо го избрка тренерот? Ал-Наср го сменија Гарсија со Јеличиќ Прочитај повеќе