Џенас: Тотенхем на Мурињо изгледаат како тим без насока

Поранешниот фудбалер на Тотенхем, Џермејн Џенас вели дека неговиот поранешен тим нема правец под Жозе Мурињо и се согласува со …

Џенас: Тотенхем на Мурињо изгледаат како тим без насока Прочитај повеќе