Дејвис и девојката Џордин можат да станат прва двојка со трофеј од Лига на шампиони

Канадскиот дефанзивец на Баерн Минхен, Алфонсо Дејвис и неговаа девојка Џордин Хујтема, инаку фудбалерка на Пари Сен-Жермен можат да станат …

Дејвис и девојката Џордин можат да станат прва двојка со трофеј од Лига на шампиони Прочитај повеќе