Бредфорд сити следниот клуб со поддршка на Ред бул?

Сопственикот на англискиот третолигаш Бредфорд сити, Един Рахиќ вели дека е заинтересиран за поврзување со гигантот Ред бул слично како …

Бредфорд сити следниот клуб со поддршка на Ред бул? Прочитај повеќе