Тајсон бил „надуван“ кога го нокаутирал Ендру Голота! (видео)

Легендарниот Мајк Тајсон признава дека пушел многу марихуана пред мечот со Ендру Голота во 2000 година, и тоа очигледно не …

Тајсон бил „надуван“ кога го нокаутирал Ендру Голота! (видео) Прочитај повеќе