Top Sport

фабрицио миколи

Три и пол години затвор за поранешен италијански репрезентативец

Поранешниот репрезентативец на Италија, играч на неколку клубови во Серија А, Фабрицио Миколи наредните три и пол години ќе ги …

Три и пол години затвор за поранешен италијански репрезентативец Прочитај повеќе

Некогаш член на славниот Јувентус, денес осуден на затворска казна

Еден од најдобрите италијански напаѓали во последните две децении, Фабрицио Миколи го допре дното. Мајсторот на фудбалската игра, кој профи …

Некогаш член на славниот Јувентус, денес осуден на затворска казна Прочитај повеќе

Scroll to Top