Станковиќ од Интер ќе го донесе синот во Црвена звезда

Филип Станковиќ, синот на тренерот на Црвена звезда Дејан Станковиќ кариерата ќе ја продолжи во овој клуб. Како што пишуваат …

Станковиќ од Интер ќе го донесе синот во Црвена звезда Прочитај повеќе