Top Sport

Грег Берхалтер

Семејството Рејна го уценувало американскиот селектор Берхалтер за да игра нивниот син?

Поранешниот капитен на фудбалската репрезентација на САД, Клаудио Рејна и неговата сопруга Даниел праќале повеќе пораки до официјалните лица на …

Семејството Рејна го уценувало американскиот селектор Берхалтер за да игра нивниот син? Прочитај повеќе

Берхалтер: Останав без коса од деветте минути продолжување

Американскиот селектор Грег Берхалтер ги пофали своите репрезентативци што го издржаа притисокот во финишот на мечот за 1:0 победа над …

Берхалтер: Останав без коса од деветте минути продолжување Прочитај повеќе

Scroll to Top