Хана Шмиц, дамата која ги надмудрува Ферари оваа сезона!

Макс Ферстапен, по неверојатната победа на Унгарското ГП минатиот викенд, во кој тој стартуваше од 10. место, актуелниот светски шампион …

Хана Шмиц, дамата која ги надмудрува Ферари оваа сезона! Прочитај повеќе