Top Sport

Ханибал Межбри

Солскјер промовира „бебиња“ – Межбри во првиот состав следната сезона

Манчестер јунајтед и Оле Гунар Солскјер се подготвени следната сезона да му дадат шанса во првиот тим на тинејџерот Ханибал …

Солскјер промовира „бебиња“ – Межбри во првиот состав следната сезона Прочитај повеќе

Scroll to Top