Top Sport

Хоакин Кореа

Хоакин Кореа ќе заврши во Марсеј, Алексис Санчез ќе се врати во Интер?

Хоакин Коре ќе се приклучи на Олимпик Марсеј на позајмица, додека чилеанскиот ветеран Алексис Санчез ќе се врати во Интер …

Хоакин Кореа ќе заврши во Марсеј, Алексис Санчез ќе се врати во Интер? Прочитај повеќе

Најбизарниот црвен картон во историјата – Луиз Фелипе го провоцираше пријателот Кореа

Во италијанското дерби помеѓу Лацио и Интер имаше многу интересни, комични, контроверзни моменти, но крајот на мечот беше навистина неверојатен …

Најбизарниот црвен картон во историјата – Луиз Фелипе го провоцираше пријателот Кореа Прочитај повеќе

Scroll to Top