Боксерски меч на годината со седум нокдауни! Зепеда го „патосираше“ Баранчик

Хозе Зепеда и Иван Баранчик го имаа можеби највозбудливиот боксерски меч во 2020 година, откако во пет рунди во Лас …

Боксерски меч на годината со седум нокдауни! Зепеда го „патосираше“ Баранчик Прочитај повеќе