Top Sport

Хуан Карлос Наваро

Барса му се поклони на Наваро, па го победи Реал во кошаркарското „класико“ (видео)

На Реал Мадрид не му оди со Барселона. Неколку дена откако Барселона со 3:0 го победи Реал на „Сантијаго Бернабеу“ …

Барса му се поклони на Наваро, па го победи Реал во кошаркарското „класико“ (видео) Прочитај повеќе

Барселона вечерва ја повлекува 11-ката на Хуан Карлос Наваро

Вечерва во „Палау Блауграна“ во Барселона се игра кошаркарско Ел Класико, во рамки на Евролигата. Салата на Каталонците ќе „пука“ …

Барселона вечерва ја повлекува 11-ката на Хуан Карлос Наваро Прочитај повеќе

Човекот кој не „уништи“ во 2011, Наваро, конечно, замина во пензија

Шпанската кошаркарска легенда, Хуан Карлос Наваро ја заврши својат играчка кариера и се приклучи на водството на Барселона, потврдија од …

Човекот кој не „уништи“ во 2011, Наваро, конечно, замина во пензија Прочитај повеќе

Scroll to Top