Се јави и Берлускони: Кинезите ги исполнуваат обврските

Поранешниот претседател и сопственик на Милан, Силвио Берлускони вели дека новите кинески сопственици на тимот секогаш ги „исполнувале обврските“. „Росонери …

Се јави и Берлускони: Кинезите ги исполнуваат обврските Прочитај повеќе