Џошуа треба да учи од Кро Кап! Како Хрватот го претепа „Биг Бејби“ Милер (видео)

Ентони Џошуа, „кралот“ на тешката категорија, за следен противник го има Џерел „Биг Бејби“ Милер, фајтер кој својата кариера ја …

Џошуа треба да учи од Кро Кап! Како Хрватот го претепа „Биг Бејби“ Милер (видео) Прочитај повеќе