Top Sport

Каи Руни

Синот на Руни со фантастичен гол против Манчестер сити

Каи Руни, 12-годишниот син на легендата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни покажа дека наследил дел од фудбалските квалитети на неговиот …

Синот на Руни со фантастичен гол против Манчестер сити Прочитај повеќе

Синот на Руни даде четири гола за Јунајтед, тие загубија од Ливерпул!

Каи Руни, синот на најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни, се покажува како одличен талент, откако 11-годишникот …

Синот на Руни даде четири гола за Јунајтед, тие загубија од Ливерпул! Прочитај повеќе

Scroll to Top