Top Sport

Карлос Карваљал

Карваљал се жали за парите: Имам пари за сардини, сакам јастог

Менаџерот на последнопласираниот тим во Премиер лигата, Карлос Карваљал признава дека нема многу пари за трошење во јануарскиот преоден рок …

Карваљал се жали за парите: Имам пари за сардини, сакам јастог Прочитај повеќе

Scroll to Top