Top Sport

Кевин Фоланд

Унион Берлин го доведе Кевин Фоланд за дебито во ЛШ

Германскиот бундеслигаш Унион Берлин го засили нападот со Кевин Фоланд. За услугите на 31-годишниот напаѓач на Монако, германскиот клуб плати …

Унион Берлин го доведе Кевин Фоланд за дебито во ЛШ Прочитај повеќе

Scroll to Top