Top Sport

Ким Мин-Џеј

Ким Мин-Џеј има клаузула од 45 милиони, Јунајтед даваат 60 милиони!

Манчестер јунајтед веќе имаат подготвено понуда од 60 милиони евра за дефанзивецот на Наполи, Ким Мин-Џеј, тврди италијанскиот „Кориере дело …

Ким Мин-Џеј има клаузула од 45 милиони, Јунајтед даваат 60 милиони! Прочитај повеќе

Scroll to Top