На лузерската низа на МЗТ Скопје и нема крај!

МЗТ Скопје Аеродром загуби и петти пат во низа во АБА2 лигата, овојпат на гости со 79:70 од последнопласираниот тим …

На лузерската низа на МЗТ Скопје и нема крај! Прочитај повеќе