Митровиќ и Силва му се извинија на судијата за хаосот на мечот со Јунајтед

Менаџерот на Фулам, Марко Силва и напаѓачот Александар Митровиќ му се извиниле лично на судијата Крис Кавано за нивното однесување …

Митровиќ и Силва му се извинија на судијата за хаосот на мечот со Јунајтед Прочитај повеќе