Top Sport

Криштоф Галтие

Ал-Хелаифи потврди: Зидан не доаѓа во ПСЖ, преговараат со Галтие

Претседателот на Пари Сен-Жермен, Насер Ал-Хелаифи потврди дека Зинедин Зидан нема да биде следниот тренер на францускиот клуб, објаснувајќи дека …

Ал-Хелаифи потврди: Зидан не доаѓа во ПСЖ, преговараат со Галтие Прочитај повеќе

Scroll to Top