Top Sport

Лаутаро Мартинез

Клаузулата истече, но приказната околу Лаутаро Мартинез не е завршена

Иако клаузулата е истечена, се чини приказната за судбината на аргентинскиот фудбалски ас, Лаутаро Мартинез не е завршена. Барселона не …

Клаузулата истече, но приказната околу Лаутаро Мартинез не е завршена Прочитај повеќе

Интер не попушта за Лаутаро, Барса не ја плаќа целата цена

Интер не го „попуштаат“ својот став околу Лаутаро Мартинез, додека Барселона не е подготвена да ја плати откупната клаузула од …

Интер не попушта за Лаутаро, Барса не ја плаќа целата цена Прочитај повеќе

Марота: Чекаме да видиме што ќе направи Барселона за Лаутаро

Директорот на Интер, Бепе Марота признава дека тој и клубот „чекаат да видат што ќе направи Барселона“ околу клаузулата на …

Марота: Чекаме да видиме што ќе направи Барселона за Лаутаро Прочитај повеќе

Рома и Атлетико можеле да го донесат Лаутаро за малку пари

Лаутаро Мартинез е еден од играчите кои ќе го обележат летниот преоден ток. Откупната клаузула во неговиот договор изнесува 111 …

Рома и Атлетико можеле да го донесат Лаутаро за малку пари Прочитај повеќе

Барса нема да го добие Лаутаро – Интер бара 111 милиони евра во кеш

Планот на Барселона околу трансферите што треба да бидат реализирани во летниот преоден рок се распаѓа како кула од карти. …

Барса нема да го добие Лаутаро – Интер бара 111 милиони евра во кеш Прочитај повеќе

Спорт: Интер и Барса го договориле трансферот на Лаутаро

Каталонскиот медиум „Спорт“ тврди дека Интер ја прифатиле понудата од Барселона за Лаутаро Мартинез. Според овој извор Интер се согласиле …

Спорт: Интер и Барса го договориле трансферот на Лаутаро Прочитај повеќе

„Нероазурите“ одредија под кои услови Лаутаро Мартинез може во Барса

Миланскиот калчолигаш, Интер ја одреди цената за аргентинскиот напаѓач, Лаутаро Мартинез. Баселона е заинтересирана за неговите услуги, па затоа „Нероазурите“ …

„Нероазурите“ одредија под кои услови Лаутаро Мартинез може во Барса Прочитај повеќе

Scroll to Top