Ненс јуниор за 10 дена изгубил 10 килограми

Кошаркарот на Кливленд Кавалирс, Лери Ненс јуниор, последните денови се бори со мистериозна болест. како што објавија американските медиуми, Ненс …

Ненс јуниор за 10 дена изгубил 10 килограми Прочитај повеќе