Top Sport

Ли Џонсон

Мурињо „падна“, следен на листата на Бристол е Гвардиола! (видео)

Откако ја направија најголемата сензација во англискиот фудбал оваа сезона, победувајќи ги Манчестер јунајтед, Бристол сити и нивниот менаџер Ли …

Мурињо „падна“, следен на листата на Бристол е Гвардиола! (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top